| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un cfg bun la cs cu putin aim si norecoil! Cel mai bun primeste funda! happy

5 răspunsuri:
| Tyberius a răspuns:

Fa un cont aici http://reborncs.forumgratuit.ro/ si gasesti unul destul de bun...;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Tyberius):

totul in black, sa ma fumeze una daca vad sa citesc regulamentul forumului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai noroc ca ti-a raspuns Tiby laughing aici e de sexuiala frate nu joaca

| Tyberius a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar poate vrea un cfg de ala sa nimereasca mai bine tinta poate numai pe langa dalaughinglaughingsi are legatura cu sexualitatea laughinglaughingacusi vine unul si cere cfg pentru intarzierea ejaculariilaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Tyberius):

chiar vreau detalii despre acel forum, trimite=mi te rog prin mesaj