| hateSock666 a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca stiti cum se rooteaza un telefon mobil? Am incercat mai multe programe dar nu au mers. Daca ati putea sa im spuneti pasii ar fi grozav! Va multumesc si va dau si funda!

3 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Sall
1.Stingi telefonul
2.Il aprinzi si ti apasat tasta de sunet
Apoi o sa iti apara sa restartezi telefonul sau root.

| The16 a răspuns:

Hey! Vreau sa te intreb daca ai mai facut root la telefon si daca ai intampinat probleme dupa aceea. As vrea sa imi fac si eu dar mai intai vreau sa ma consult cu o persoana care a facut asa ceva. Multumesc!

| hateSock666 explică (pentru The16):

Nu, am facut foarte simplu cu o aplicatie de pe Aptoide. Si nu am intimpinat nici un fel de probleme.