| Valentin0144 a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri in special cu masini care sa ma tina pe: dual core 2.10 Ghz
placa video 512 mb
4 Gb ram
32 bit
Vreau in special cu masini...multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Mai e bun pai ia-ti sfantul nsf nelipsit de ori ce fan de jocurilaughing) dupa poti sa iti iei un truck simuluator mie sincer imi place mult dupa ar veni un fast & furios...

| Valentin0144 explică (pentru gmbod1):

Din pacatelaughing) am jucat cam toate nfs-urile care ma pot tine :Nfs underground 1/2, most wanted 1/2, world, rivals, hot pursuit/carbon si multe altelelaughing) si cu camioanele cam la fel:Truck simulator 1/2, German truck simulator, scania truck simulatorlaughing)

| DediuCosti a răspuns:

1. City car Driving
2. Test Drive Unlimited 1 sau 2
3. Euro Truck 1 sau 2
Funda? big grin

| Chimied a răspuns:

Uite aici jocuri :
Ets 2
Grid 2
Moto GP
F1
WRC 3 sau 4
LA Rush
Flatout

| Valentin0144 explică (pentru DediuCosti):

Le-am jucat si pe astealaughing