| perfectP1 a întrebat:

Salut,Vreau sa stiu la dragon city cum se creaza un "Legendary Habitat" Vreau un raspuns detaliat, Dau Funda happy

2 răspunsuri:
| RealBoss04 a răspuns:

Pai nu este asa de greu ..deci....INTRI PE DRAGON CITY apoi dai click pe BUILD ( este in colt jos dreapta ) apoi dai click pe HABITATS ( centru sus l unde este copacul ) apoi dai click acolo unde scrie legend ( este un semn gen infinit ) apoi dai click pe el sa il cumperi si gata FUNDA?

| perfectP1 explică (pentru RealBoss04):

Asta stiu si eu happy.
l-as cumpara dar nu am lv.happy