| IMPL4NT a întrebat:

Salut, vreau si eu sa va intreb cum urmaresc un telefon care are android si vreau sal urmaresc prin GPS si chiar nu stiu cum sa fac, va rog dati-mi si mie un raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| AlinnJe a răspuns:

Pune AirDroid pe telefonul respectiv

2 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Pai chiar nu poti face asa ceva daca nu ma insel.mergi la cineva expert in acest domeniu, la cineva de la Orange/voda/cosmote si poate aflii cateva

| IMPL4NT explică (pentru AlinnJe):

Problema este ca eu nu sunt in Romania sunt in franta si aici nu exista Vodafone sau cosmote doar Orange si am incercat sa intreb acolo dar degeaba ii intreb cas prosti ca dracu