| iflorinn a întrebat:

Salutare,
Am achizitionat saptamana aceasta jocul starcraft wings of liberty.
Problema este ca nu reusesc sa imi dau seama cum fac sa imi aleg rasa pentru rezolvarea misionilor single player.
De indata ce incep imi intra automat cu rasa terran cum fac sa imi selectez ce rasa vreau, sau trebuie mai intai sa rezolv misiunile de la terran si pe urma am posibilitatea sa selectez si alta rasa?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Asa: "Wings of Liberty" - jocul full cu campania terana, "HotS" - "Heart of the Swarm" - expansionul cu campania zerg si "LotV" - "Legacy of the Void" - expansionul cu campania protoss, care inca nu o aparut, dar e pe vine.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ba da' mare figura esti! Wings of Liberty este campania cu terani, fiecare campanie este/va fi publicata separat.
As zice fraieru', da' suna tare urat. laughing

| iflorinn explică (pentru Zenithf):

Bine mai nu de mult am dat de joc si recunosc k nu m-am prea documentat...
Mersi pentru informati.

| iflorinn explică (pentru Zenithf):

Bn mai nu de mult am aflat de joc si recunosc k nu m-am prea documentat...
Mersi pentru informati.

| Zenithf a răspuns (pentru iflorinn):

Si eu recunosc ca am exagerat.