| GabiStory a întrebat:

Salutare, am cateva intrebari legat de caracterele din 4Story.ro :
-Care caracter credeti ca creste cel mai repede?
-Care caracter credeti ca face cel mai bine PVP?
-Care caracter credeti ca este cel mai bun in dueluri si in razboi?
Ofer Fundita! ^^

5 răspunsuri:
| CyberGom a răspuns:

Salut! Am raspunsurile la intrebarile tale
1)Razboinic si arcas
2)Razboinic
3)Razboinic
Sper sa te ajut! CIUS

| GabiStory explică (pentru CyberGom):

Multumesc pentru raspuns, mai astept cateva raspunsuri dupa care voi alege castigatorul ^^

| Frostly a răspuns:

Vrei un character bun la crescut si bun in pvp?tongue iti recomand,, Evocator'' pentru ca pot chema un animal de level cu tine si are niste magii super tongue + fiind evocator cand cresti ai un cristal de 30 de secunde si cand stai langa el nici un monstru nu-ti ia din viata tongue

| thambor_5291 a răspuns:

Cel mai rapid in pvm si pvp este arcasul deoarece trage de la departare si are foarte multe magii cu daune mari in timp ce evocatorul nu are decat 4 care iau cel mai putin din tot jocul.
Iti sugerez un arcas.imi dai te rog funda

| AndreyStan a răspuns:

Off... nu imi place sa recunosc, dar la intrebarile tale arcasul este cel mai bun la toate ( dar si magicianul la duel si razboi.