| paulbest99 a întrebat:

Salutare. Am o problema foarte mare, trebuie sa recuperez o adresa de email, adresa in sine o am, am creat-o acum foarte multi ani, nu am nr de tel asociat cu ea, iar pe yahoo cand scriu adresa de email pe care vreau sa o recuperez imi spune ca nu recunoaste aceasta adresa de mail. Multumesc anticipat de ajutor!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Yahoo may delete mail accounts not logged in for 12 months"

Deci e posibil sa fi disparut

| paulbest99 explică (pentru suntserios):

Dar am un cont de EA activ pe acel mail, si contul inca merge, doar ca imi trebuia parola si nu o mai tin minte