| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Salutare, caut un joc cu zombi survival, care sa aiba:
-posibilitatea de a construii si de a crafta case, obiecte etc.
-de a putea salba jocul, cu tot ce ai acumulat.
- multiplayer sau singleplayer.
Multumesc! Funda.

6 răspunsuri:
| Mihai089089 a răspuns:

The forest

| faramatania a răspuns:

Cu zombie n-am jucat decât The Walking Dead: Survival Instinct și Dead Island,iar aceste jocuri nu-ți oferă posibilitatea de-a construi case,de a crafta iteme,da în Dead Island,salvare,etc.Un joc care să întrunească cerințele tale, știu, dar nu cu zombie, cu dinozauri, este chiar fain jocul:ARK Survival Evolved

| Jora_Alexandruemilian_1990 explică (pentru Mihai089089):

The forest nu e cu zombi

| Jora_Alexandruemilian_1990 explică (pentru faramatania):

Dar ARK Survival Evolved, parca nu se putea salva. Daca te delogezi de pe joc, te pot omora dinozauri

| faramatania a răspuns (pentru Jora_Alexandruemilian_1990):

1.Poți să joci în single-player și atunci poți salva jocul, iar dacă joci online se-ntâmplă cam ce spui tu.2. Dinozaurii pot să te omoare, însă ai un timp limită în care îți poti recupera corpul prin lootare.

| faramatania a răspuns:

Vezi că a apărut Fallout 4 și este cu tot ce vrei tu.