| Casualties a întrebat:

Salutare, Cu totii stim jocul World Of Warcraft, nu? Ei bine as vrea sa trec la subiect, cand instalez " Wow installer " imi ramane tot la 96%, dar nu inteleg de ce, de vreo 1 ora tot asa imi ramane, si as dori mult sa dati add la w1nner_daniel@yahoo.com, cei ce puteti sa ma ajutati va rog din suflet.

3 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Ia-l de pe FL si iti va merge. Sau poti sa-l copiezi de la cineva gata instalat. De exemplu eu mi l-am copiat de pe calculator pe laptop cu ajutorul unui stick. Daca esti din CJ, iti dau un dvd cu el gata instalat si perfect functionabil

| Casualties explică (pentru Shatteredx):

Auzi, te'as ruga ceva, nu imi poti da un linkcu versiunea cataclysm fara instalare? Mi'a dat un prieten dar e versiunea wrath of the lich king, si eu as vrea sa joc pe freakz, daca imi dai link de la versiunea cataclysm fara install eu iti dau funda

| Shatteredx a răspuns (pentru Casualties):

Scuze, chiar nu stiu, decat WOTLK