| R3dix a întrebat:

Salutare.Daca descarc un windows de pe internet pot ca sa-al folosesc sa reformatez computer si daca da dati-mi un link de unde pot descarca un windows.P.s

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

De ce să descarci un windows ca să-ţi formatezi windows-ul? Foloseşte Partition Magic ca să-l formatezi

| R3dix explică (pentru AdiSR):

Daca merge e bun si asata.Trebuie sa platesc ca sa il descarc si de un de pot sa-l descarc

| AdiSR a răspuns (pentru R3dix):

Nu-i free programul. Dacă nu vrei să-ţi ştergi partiţia care are sistemul de opeare poţi să intrii pe partiţii şi să dai click dreapta şi mergi pe format. Programu' ăla îl găseşti pe: dai search pe google la ishunt şi intrii pe primul rezultat