| MaFro a întrebat:

Salutare.Se pare ca m-a lovit plictiseala si nu stiu ce sa mai joc pe PC.As cere un joc cu impuscaturi dar pentru VIDEO 512MB RAM 2GB PROCESSOR INTEL CELEROM 3. 59GHz.Vreau ca jocul sa aiba grafica cat de cat si sa se vada doar arma personajului, nu si acesta... Vreau ceva single player si cu multe misiuni. Ceva gen Far Cry 2. Dar din pacate PC-ul meu nu a fost foarte compatibil cu FC2. Daca este spuneti-mi si ceva survival/zombie/sand box ceva cu crafting. Mersi dau funda dati cat mai multe jocuri pls.

Răspuns Câştigător
| AxX3L a răspuns:

Incearca Call of duty 1, expansiunea, Call of duty 2 si Call of duty Modern Warfare, ai putea incerca si seriile mai vechi de la Medal of Honor pana la Airborne. Daca vrei ceva gen Far Cry 2, ai putea incerca Call of Juarez Bouund and BLood si Call of juarez gunslinger ( p.s. nu mai stiu exact daca e si de pc ), sau ai putea incerca un joc care mie mi-a placut foarte mult ca si poveste, se numeste GUN. Sper ca ti-am fost de ajutor. Multa bafta si distractie placuta

3 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Counter-Strike Source (care deși e mai vechi decât CSGO, mi se pare mai bun sincer)

| MaFro explică (pentru AxX3L):

AxX3L Call of Bound SI Call of gunslinger au RAM DE 4GB dar ai avut dreptate in legatura cu GUN.Jocul imi place foarte mult desii am frame-dropuri dar asta din cauza ca am low memory.Jocul ma pasioneaza si de mult cautam asa ceva.Mersi frumos.Primesti fundita.

| AxX3L a răspuns (pentru MaFro):

Ma bucur ca te-am putu ajuta big grin