| GamesOffLine a întrebat:

Am nevuie de ajutorul vostru.Ce bonusuri trebuie sa am in metin2 pentru a fi tare in duele?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Armura: sabie, pumnale, pv, 2 maini, sageti sau regenerare pv.
Casca: Semi-om, rezistenta magie, sansa de a evita sagetile, foc.
Cercei: sabie, 2 maini, pumnale, semi-om, otrava.
Scut : Semi-om, imun la blocare, putere si blocare atac corporal.
Bratara: semi-om, rezistenta magie, patrundere, pv.
Papuci, pv, sabie, 2 maini, pumnale, blocare sau sageti.
Arma: Putere, Semi-Om, Critika si Patrundere s-au daca este arma care intra Paguba medie/competenta baga Paguba Competenta

1 răspuns:
| GamesOffLine explică (pentru OnuOnulică):

Zi si la colier plizz