| alexssh07 a întrebat:

Am o problema (cred) cu GTA 5. Am un laptop nou, Acer cu procesor i3 4000u cu turbo boost la 2.4 ghz, 4gb de ram si o placa video nVIDIA 940m 2gb. Dupa ce deschid jocul la 30-40 de minute incepe sa imi sacadeze rau, mai ales cand conduc. Am pus si la minim si aceeasi problema. As vrea sa stiu cum as putea rezolva aceasta problema pentru ca cunosc persoane care au laptopuri cu specificatii mult mai joase fata de mine si le merge perfect (chiar daca e la minim).
Ofer funda si astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut ti se incalzeste laptop-ul foarte tare, cumpara un cooler bun pentru racirea laptop-ului. Asta e problema laptop-urilor ca se incalzesc imediat.

| alexssh07 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Poti sa imi recomanzi ceva mai calitativ? ..eu am un cooler (50) de lei..il tin pornit dar probabil nu face o treaba prea buna. ( nfs rivals si mw 2012 la detalii ultra imi merge perfect oricat m-as juca)