| Parale a întrebat:

Am o problema in legatura cu un video nu stiu cum sa pun subtritare ...eu am programul Movie Maker.Nu subtitrare la un film la un video ca sa il fac eu.

5 răspunsuri:
| StefanVLY a răspuns:

Salut, ai skype ca te învăţ eu cum să faci, dar e complicat să-ţi răspund aici, lasă-mi adresa ta de skype.

| maierandrei a răspuns:

Scoate de pe net subtritarea si apoi pune-o cu video-ul in programul movie maker, daca nu merge scoate 3gp-player

| CoL00SaL a răspuns:

Cel mai bine downladeazati BSplayer si can dai sa vizualizezi un film fara subirtrare iti apare automat subtitrari si nu trebuie decat sa downloadezi...MovieMarker nu este pentru a viziona filme ci pentru a crea videouri! Bafta!

| Parale explică (pentru StefanVLY):

M4d4tz am o poza cu nike

| Parale explică (pentru StefanVLY):

M4d4tz am o poza cu nike