| RobertDarkboy a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu pc-ul am luat fifa 13 merge greu, am luat fifa 12, greu, fifa 11 greu. Am luat si Dead Island Riptide sau Battefield 3 si merge tot greu. Am 4 gb ram, 512 placa video, processor dual core. [ Laptop Acer Aspire 5738Z ]

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La ce placa video ai ma mir ca iti merg chiar si greu dar merg jocurile astea!
Nu te astepta la mai mult, ai placa video slaba! Bafta!

| RobertDarkboy explică (pentru lpavel):

Frate fifa 11? fifa 11 merge super bine pe placa si de 200mb esti nebun?

| anonimguy3 a răspuns:

Laptopu nu e pentru gaming e pentru portabilitate, placa video slaba, si proccesorul la fel.

| lpavel a răspuns (pentru RobertDarkboy):

Tu sa crezi ce vrei, dar eu ti-am zis parerea mea si suta la suta asta e problema!