| Alexandru_Grigoraş_1980 a întrebat:

Am si eu o problema. Tot ma joc GTA San Andreas si cand dau sa ma urc pe bicicleta (asta ii la inceputul jocului), imi da crash. De la ce poate sa fie? Cine da raspuns bun primeste funda!
Si apropo, de azi m-am apucat de GTA: SA

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut. Cred ca e de la crack, incearca alte crackuri de pe alte site-uri, dava nici asa nu merge atunci incearca alta versiune de la gta, sau poate ai moduri la gta si poate de aia te scoate. Succes.

2 răspunsuri:
| Alexandru_Grigoraş_1980 explică (pentru KeNNT3D):

Da, eu un mod cu masini, cica SuperCars, ceva de genu...

| KeNNT3D a răspuns (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

Salut. Scoate modul si instaleaza-l fara mod altfel nu o sa iti mearga. Incearca moduri mai bune... Bafta.