| papercut15 a întrebat:

Ce ati alege dintre Call of Duty Black Ops II si Battlefield 3? As opta mai mult pentru BF3 deoarece are lupte colosale in multiplayer, dar vreau pareri si despre Call of Duty Black Ops II. happy

7 răspunsuri:
| ArchWord a răspuns:

Zic Codbo2 fiindca l-am jucat de mii si mii de ori si single player m-am apucat de multiplayer si nu ma mai despart de el inteles? laughing

| papercut15 explică (pentru ArchWord):

Dar Battlefield 3 deloc?happy

| denis58 a răspuns:

Eu asi zice call of duty black ops 2

| MickyMouse1999 a răspuns:

Categoric BF3 (dar totusi daca vrei sa-l joci la capacitate maxima si sa simt cu adevarat complexitatea jocului trebuie sa ai un PC destul de bun)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MickyMouse1999):

Ce sa zic, de parca cu detalii pe low sau pe mediu nu tot jocul ala e.
Lumea joaca jocurile pentru gameplay, nu pentru grafica.

| MickyMouse1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai si tu dreptate intr-o privinta dar BF3 sau/si alte jocuri cu cerinte mari de sistem nu au fost facute sa fie jucate pe low.Ce ar fi de exemplu un Crysis3 pe low (o porcarie)

| papercut15 explică (pentru MickyMouse1999):

Nu stiu daca o sa-l joc pe PC cred ca voi achizitiona pe viitor un PS3happy multumesc de raspuns, apreciez.