| RobertDarkboy a întrebat:

Salutare TPU de curand mi-am luat FIFA 13 si merge foarte greu.
Am 4 gb ram, processor dual-core 2.10 GHz. si o placa video de 512 mb ATI RADEON 545v

37 răspunsuri:
| RobertDarkboy explică (pentru SonicAndrei):

Erau pe acolo unele error files sau ceva de genu dump files. si aveau 3 GB, le-am sters.

| RobertDarkboy explică (pentru SonicAndrei):

La mine e 0% defragement.

| SonicAndrei a răspuns:

Am observat că mi-ai răspuns, dar nu văd răspunsul pe site.

| RobertDarkboy explică:

Erau pe acolo unele error files sau ceva de genu dump files. si aveau 3 GB, le-am sters.
La mine e 0% defragement.

| SonicAndrei a răspuns (pentru RobertDarkboy):

A fost ceva eroare poate... OK.

Iată încă un sfat pentru ca laptopul să se încălzească mai încet (am uitat de asta): Pune luminozitatea ecranului pe minim. Astfel laptopul se va încălzi mult mai încet.
Faci așa:
-Fn + Săgeată Stânga (la mine)
-Clic Dreapta pe baterie, Windows Mobility Center și pune luminozitatea ecranului pe minim, ori pune de pe Balanced pe Power Saver.

| Emanuel_Miricioiu_1996 a răspuns:

Schimba grafica

| CosminCristi a răspuns:

Dar la fifa 2007 demo merge fara placa video?