| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati niste jocuri pentru aceste setari

Procesor:Intel Celeron CPU B830 1.80 GHz
Ram:4.00 GB
Sistem de operare pe 64 biti
Placa Video:Intel HD Graphics
Windows 8

4 răspunsuri:
| AdyCuriosul a răspuns:

Cam asa este si PC-ul meu, asa ca iti voi recomanda jocurile mele, daca vrei jocuri gen "capture the flag, capture the base'' iti recomand RoboCraft pe Steam

Poti sa iti mai iei si GTA:SA sau GTA 3

Counter Strike: Global Offensive

Far Cry 3, poate til duce, eu am doar 1 GB RAM, si nu stiu daca mil duce, tie cred ca til duce

League Of Legends

Minecraft

si cam atat de la mine big grin

| razvyaga a răspuns:

Tinand cont de procesorul slab si placa video de la Intel nu prea iti duce jocuri din 2010-2014.
Poate din 2005-2009 iti poate duce.
Intra pe game-debate si alege un joc de acolo. Site-ul are un chestionar in care iti introduci procesorul, placa video, ram-ul si iti spune daca va merge sau nu,

| AlexisZLS a răspuns (pentru AdyCuriosul):

Merge Assasins Creed 2 sau 3?

| AdyCuriosul a răspuns (pentru AlexisZLS):

Sa zicem ca 2 ar merge, 3 nu stiu ce sa zic... incearca-l totusi.