| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau cont de level 31 pe The West pe El Dorado si pentru al obtine trebuie sa scrieti de cat timp jucati the west. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Thesmartlucky1 a răspuns:

Eu joc de un an si ceva The West si am doua conturi de level 68, respectiv 79.
Nu cred ca o sa existe multi doritori dar iti urez bafta!winking

| bogdanboy21 a răspuns:

Ma joc de un an si nu-mi trebuie mersi oricum (an lvl 70 )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un cont de level 92 asa ca taceti din gura. Am zis sa dau acest cont cuiva care are nevoie de el nu unuia care raspunde dpar sa se laudelaughing

| Salam2003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! ID: danypopa169@yahoo.com. Intri imi dai mesaj cu contul tau si gata!