| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Salutari. Ce pot face sa nu mai imi apara eroarea aia Runtime cand ma plimb pe harta in San Andreas Multiplayer? Am instalat Runtime Pack, am instalat toate versiunile Visual C++ si nimic. O fi de la anticrasher? Mentionez ca pe Vice City nu mi se intampla asta. Am Windows 10 cu samp 0.3.7 r5. Am incercat si samp addon si e la fel, da eroare. Alti prieteni nu patesc asa si au tot Windows 10 si samp 0.3.7 r5. Imi dati va rog raspuns? Va rog mult!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa o poza la acea eroare sa vad exact tot ce scrie in acea eroare!