| PandaEm a întrebat:

Soo..pentru inceput bunahappy apoi..am o MAREE MAREEE problema straight face acum 3 saptamana m-am despartit de iubitul meu oh go on si de atunci intruna imi intra pe unul dintre id-uri :@ stiu sigur ca el mi-a schimbatparola deoarece numai el o stia straight face multi mi-au recomandat programe de spart (gasit/aflat/furat/schimbat/etc) parole dar in zadar..ma puteti ajuta va rog?puppy dog eyes poate un alt program asemanator...(in cel mai scurt timp)sau poate un link de unde pot descarca asa ceva?
app: daca aveti cea mai traznit idee despre cum mi-as putea afla parola un mass va rog "best_girl58@yahoo.com" happy mersi anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Crede-ma ca si eu am cautat saptamani bune pentru un astfel de program, dar sincer nu prea cred ca exista.Crezi ca daca cineva ar avea un asemenea program ti l-ar da si tie ca sa ii spargi lui parola de mess? oh go on
Nu prea cred...Incearca sa il rogi frumos sa iti dea noua parola.Alta metoda nu imi vine acum in minte.
Mult Succes!
Pace!

5 răspunsuri:
| SupraNatural20 a răspuns:

Ca sa spargi o parola trebuie sa fi hacker rolling on the floor degeaba cauti programe ca nu sunt bune nu ai cum sa spargi parola... daca ai id alternativ sau intrebarile alea 2 pe care ti le pune cand faci id-u daca stii intrebarile si raspunsurile poti schimba parola de la id. sau te impaci cu fostul ii zici sa-ti spuna parola si dupa ii dai papuci rolling on the floor alte variante nu ai. alea cu programe de spart sunt doar povesti inventate nu ai cum sa spargi. Sunt putine persoane care sunt "hackeri". bafta

| DirtD3viL a răspuns:

Asta da problema:D, pai cred ca singura cale ar fi un ''keylogger''
Ce`i ala keylogger? Ei bine, keylogger este un program de tip spyware cu care poti spiona ce poate face el in acel moment, orice tasta tasteaza va aparea acolo..Mesajele de la keylogger`ul din pc-ul victimei iti apare prin email, bineinteles ca nu iti apare instant dar nu dureaza chiar asa mult.Deobicei multi oameni folosesc keylogger`ul ca sa afle id si pw de la anumite jocuri sau chiar id`uri de mess. de aici il poti lua:http://www.relytec.com/,il iei pe versiunea trial. Daca ai nelamuriri da`mi PM sau posteaza aici

| Derpp a răspuns:

Intra pe yahoo.com si dai la recuperare parola, atunci cand ti-ai creat id-ul de messenger ai raspuns la 2 intrebari, si vei avea 2 optiuni: un mail alternativ sau cele 2 intrebari. Succes

| PandaEm explică (pentru ksuper31):

Mersi mult pentru raspuns...nu m-a ajutat prea mult.dar e singurul care
(dupa parerea mea nu a fost in intentia uneii funde) in fine. fata de celelalte raspunsuri care m`ai km lasat cu gura cascata.[daca imi vreau id`ul inapoi oare nu am incercat sa fac alea cu intrebarile de siguranta sau cu id alternative? I don't want to see] good.ce oameni..in fine..ms oricum happy

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

1.Te impaci din nou cu el,
2.Ii ceri inapoi parola(eventual o ceri si pe a lui rolling on the floor ),
3.Iti schimbi parola ca sa nu o mai stie ( o schimbi si pe alui)
4.Dal in ***** ****rolling on the floor

Hai gata cu gluma..Sincer nu cred ca ai avea cum sa tio recuperezi..si sa nu faci prostia sa cauti pe net programe de spart parole pentru ca iti spun din propria experienta ...sunt numai VIRUSI!

Bafta! ..Si ai putea totusi sa inceri prima variatalaughing