| cosminbosu a întrebat:

Spuneti-mi si mie un sv de metin 2 clasic gen epical metin 2 cu toate armele si armurile +9 in shopuri arme noi evoluate dar fara donati plz dau funda

Răspuns Câştigător
| narciosromantiber a răspuns:

Metin2Traian e super dar are un dezavantaj Nu gasesti otele/batle/otravita/etc la Npc ci cad +0/1/2/3/4/8la pietre de 75(in mape speciala unde poti intra de la 75)
Ps.:Nu are 6/7 si e FARA DONATII

6 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| cosminbosu explică (pentru RexCuParuCret):

e pe hamachi?

| cosminbosu explică (pentru narciosromantiber):

Asta da sv super smecher

| cosminbosu explică (pentru narciosromantiber):

Man nu merge site-ul

| narciosromantiber a răspuns (pentru cosminbosu):

Site Metin2Traian: http://metin2traian.ro/ A fost o scurta perioada in reparatii.

| cosminbosu explică (pentru narciosromantiber):

A mersi mult