| AndreiRadu00 a întrebat:

Stie careva un program de editat videoclipuri cu care sa pot edita videoclipurile filmate cu bandicam? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Camtasia, vegas pro, corel draw, Adobe premier, si ultimul foarte greu pentru pc cyber link power director daca nu ai un pc bun poti sa il uiti

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai exact ce cum vrei sa le editezi?

| Ysabella95 a răspuns:

Momentica... Cred :d Incearca si tu

| AndreiRadu00 explică (pentru Lrc_Teodor_1996):

Cu vegas pro nu merge

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns (pentru AndreiRadu00):

Cyber link power director ii 100% ca merge stiu sigur dar trebuie sa ai un pc performant de restul nu stiu dar acestea sunt cele mai populare programe de editing si le folosesc si eu nu am gasit vreun fisier video care sa nu pot sa il deschid cu ele

| AndreiRadu00 explică (pentru Lrc_Teodor_1996):

Eu folosesc Sony vegas pro 11 in general si nu imi merge sa editez videoclipurile filmate cu bandicam dar cu fraps da iar in Adobe premiere mi-l deschide dar nu imi ruleaza nici un frame ramane la imaginea initiala