| Alex1997fun a întrebat:

Stie cineva cum se numeste urmatorul joc:

Seamana cu jocul Worms, dar se desf. in interiorul pamantului.Jocul este mai sangeros decat Worms.Grafica nu este super, dar imi place stilul jocului.
Puteti sa il jucati in maxim 4 deodata.
Stiluri de joc:Ultimul in picioare, Captureaza flagul, Oameni vs PC, Om vs Om, Prinde mingea/sau ceva de gennu acesta.
Nu trebuie sa asteptati ca jucatorul sa isi termine tura...
Stiti cum se numeste?
Funda mare!happytongue

2 răspunsuri:
| AlinChis a răspuns:

Hitman 2 sau blonmarry

| Alex1997fun explică (pentru AlinChis):

WTF?

Tu ai citit întrebarea? Care este legătura dintre jocul de care am vorbit mai sus şi Hitman 2? De blonmarry nu mai zicoh go on.Nu am auzit niciodata de un asemenea joclaughing. Lasă-te! Eşti total pe lângă!winking