| DenisIonut01 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri full screen adica de instalat pentru vara mea de 12 ani? ma inebuneste sa ai pun jocuri si nu stiu

P.S daca stiti ceva cu make up,barbie dar orice joc da in special cu barbi. [nu imi dati link ca nu e voie pe TPU, spuneti doar nume]

Răspuns Câştigător
| AddaElly a răspuns:

De pe " my play city " eu de acolo am descarcat tot pentru verisoara mea de 6 ani laughing

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Minecraft super tare, iti faci casa, ferma, dai de mancare la animale, etc.
instructiuni de instalare gasesti aici: http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html

| DenisIonut01 explică (pentru AddaElly):

Mi se pare un site super din cateva priviri big grin o sa mai astept raspunsuri daca nu primesti funda! momentan tu m-ai ajutat extrem de mult thinking intrebare: jocurile sunt full sau demo? ca daca sunt demo iar ma bazaie la cap sa ai fac jocu ca nu merge big grin

| DenisIonut01 explică (pentru Zangetsu):

Ma asta vrea barbie si tu crezi ca are rabdare de minecraft? e fata ma!

| Zangetsu a răspuns (pentru DenisIonut01):

Da ai dreptate, mai bine sa invete cum sa faca de mancare si cum sa faca de curat prin casa.

| AddaElly a răspuns:

laughing sunt full unele doar cele de baietii sunt demo asa mi se pare rolling on the floor
dar este un site online girlgames4u cu jocuri gatit, imbracat etc... dar nu sunt full :* multumesc pentru funitta :*