| Asdffd a întrebat:

Stie cineva servere` private de metin2?
Fara hamachi, dar nu imi datzii exple de metin2 gx...etc.
Vreau un server` privat fain dar fara hamachi
Sau daca stie cineva sa foloseasca hamachi ca sa pot sa ma joc perfect metin2 romania
Bgatzii id`ul :kkidutzz
winking

38 răspunsuri:
| XxTh3KiNgxX a răspuns:

Http://xperiment.servergame.com e super fain, te da 98 lvl max 120 te duci la NPC si iti da 120. e bug cu sabie de batalie o cumperi cu 30k si o vinzi cu 1kk, NPC de skilluri secundare si Skilluri P.arme de 110 si din alea super faine 3k la negustori.king2 posedata oteluri din astea la negustori. e super fain. OwN e Avalon.

| andreigaleanu a răspuns:

Te inteleg e la fel si la mine

| catalin_1177 a răspuns:

Blooad fire e cel mai tare te da de la lvl 34 cu ca armat cu armura de 32 cu arma de 30 e super mai ales sopurile ai arme legendare kink, etc

| anonim_8233 a răspuns:

Server on id hamachi DangerMt2. 1 pass 123 mc: 5. 33. 153. 229 site: http://5. 33. 153. 229 super fain serveru primesti lv 127 arme epice tot ce vrei

| darkblod a răspuns:

Eu iti recomand metin2 val mondial te da direct cu calul militar cresti repede pana la lv 180 maxim e 250 siteul este http://valmondial.fr.aragon in magazinul de armuri sunt epice si kinguri 1 yang in cel de arme gasesti arme pana in lv 75+9 e super incearca eu joc am lv 210 e super:D

| hoWWer a răspuns:

Ma Care Stie unde Mt2 Cu Srv PVP mare sa fie usor si sa intre la itm multa tarie intre 500-5000 maxim

| 123ionut123 a răspuns:

-Nume:ExodiaMt2
Owner:[OwN]Alex si [OwN]Matei
Retele:ExodiaMt2
ExodiaMt2-1
ExodiaMt2-2
ExodiaMt2-3
Password:123 la toate
Timp-Online:Min.12 ore max.nu stiu
Exp:1000%
Drop Gold:1000%
Drop Item:1000%
TiptongueVM
Mc:5.87.225.209
Bonusuri:Intre 10-5555(5555 sunt bonusurile pentru crescut pentru duel intre 10-35)
In Shopuri:Tot ce iti trebuie.dar te mai spijina GM-i
King-ul poate dropat sau poate fi dat prin trade
La gardieni carti si frizuri
La fierar va fi sansa 100% si nu va cere iteme(Ownerul nu a pus pentru. ca e cam lenes)
Eventuri in fiecare zi/noapte (Eventuri PVP,PVMsi eventuri OX)
Intrati merita GO GO GO

Se da 99 primia 10 GOGO