| andrey198996 a întrebat:

Stie cineva un joc asemanator cu gotic 2 sau 1

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca sa joci Gothic 2 Gold. contine si un expansion bonus numit Night of the Raven (in engleza) care adauga multe item-uri, questuri noi plus o insula complet noua.
Jocuri asemanatoare ar fi desigur Gothic 3, Risen 1/2, Two Worlds 1/2 si Elder Scroll Skyrim, The Witcher
Daca ai un calc mai slab incearca: Fable the last chapter, Elder Scrolls Oblivion, Forgotten Realms Demon Stone si elder scrolls morrowind

1 răspuns:
| andrey198996 explică (pentru Andrei7520152):

Gotic 2 gold l-am jucat gotic 3 il am dar imi trebuie placa video deci daca celelalte jocuri pentru calculator mai slab sunt pentru pentrium 4 ram 1 G placa video de 512 si memorie de 120 G ar trebuie sa mearga deci esti castigatorul