| mark1507 a întrebat:

Stie cineva vreun program cu care poti sati creezi propriul tau stil de scris(ex. arial black, colibri, monotype corsiva)in microsoft office word sau ceva asemanator?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A! Asta e alceva dar n-ai explicat corect. Uite aici: http://www.makavelis.com/2009/04/font-cu-scrisul-tau-de-mana.html

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ce iti trebuie program? Cand deschizi Word-ul pe fila Home ai tot felul de stiluri. Salvezi foaia cu un stil, care-l vrei tu.

| mark1507 explică (pentru Salontanul):

Pai da sunt acolo stilurile de scris dar eu vreau ca sa am stilul scrisului meu de mina in word.