| Razwann88 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste jocul acela cu masini in care iti cumperi o masina de la un parc auto, sau mai bine zis de la fiare vechi, masina predominanta e BMW ursulet, iar dupa ce ai cumparat. o o modifici tu, ii pui tu suspensie, roti, garnituri, motor, etc, si seara faci curse ilegale, daca stiti va rog sa imi spuneti si mie, dau funda

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Posibil Juiced 1 sau 2

| Razwann88 explică (pentru T7uk):

Nu de Juiced e vorba, jocul de care zic eu nu se aseamana deloc la grafica cu vreun NFS

| T7uk a răspuns (pentru Razwann88):

Atunci nu stiu despre ce e vorba.

| Speedykl a răspuns:

Test drive unlimited 2, 3, 4, 5 si flataout2 big grin funda?