| kegrtteger a întrebat:

Stiti vreun joc cu motociclete care sa nu fie legat de curse? Adica sa poti sa umbli liber prin oras si eventual sa ai si misiuni. Gen Euro Truck Simulator 2.

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Test Drive Unlimited, iti alegi tu ce versiune vrei, e foarte frumos si poti sa iti cumperi o motoreta sau masini cu care sa te plimbi, sau sa faci curse. Daca te referi la jocri pentru Android/ios, nu stiu, dar poti cauta pe Youtube topuri cu jocuri, si sigur gasesti tu ceva care sa-ti placa. Funda?

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns (pentru denisTiky):

Multumesc'