| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare tmpita.dar cum trec dintr o ligă în alta in 8 ball poll gen din steluța de bronz in aur

5 răspunsuri:
| Ştefan_Ghiuş_1999 a răspuns:

Pai asta depinde de ce lv ai happy

| Gonrax a răspuns:

Îți trebuie VIP Points, și aceste puncte le faci când faci trofeu (de exemplu la London făceai un trofeu la 10 câștigate, sau ceva de genul).
Cu cât costă mai mult (Londra, Sydney), etc. și cu cât sunt mai multe win-uri necesare, cu atât primești mai multe puncte.

| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 explică (pentru Ştefan_Ghiuş_1999):

30 si stea de bronz wtf

| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 explică (pentru Gonrax):

Adică inelele alea? Ca am castigat unu in tokyo de ex si nu mi-a dat nimic

| Gonrax a răspuns (pentru Adrian_Gabriel_Tiponut_1991):

Câștigă mai multe