| ceaicusare a întrebat:

Sunt compatibile intre ele :
Placa de baza : ASRock N68-GS3 UCC
Procesor : AMD Athlon II 250, 3000 MHz AM3
Memorie : Zeppelin 4GB DDR3 1333 MHz
Rog, a-mi spune si o placa video potrivita pentru gaming la un pret accesibil dar sa fie compatibila cu cele de sus.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ClauCS99 a răspuns:

100% se potrivesc placa este foarte buna in raport calitate/pret si eu ma gandeam la un ASrock din asta sa-mi iau cat despre placa gaming te rog zi-mi un pret maxim care esti dispus sa dai pe ea.

2 răspunsuri:
| ceaicusare explică (pentru ClauCS99):

150-210 RON. Daca este mai mult de 210 RON, te rog sa-mi mi-o dai si pe aceea. Poate fac rost de mai multi bani happy

| ClauCS99 a răspuns:

Http://www.cel.ro/......profile-l/
Daca de deranjeaza galagia
http://www.cel.ro/......-silent-l/
Dar iti trebuie si sursa, hard si dvd-rw, cred ca ai astea nu?