| Rontea a întrebat:

Știți că la Minecraft, ca să faci un Ender-Portal trebuie să creați niște cutii unde să puneți ochii de Ender. Ei bine, cum naiba se fac cutiile alea?

4 răspunsuri:
| Fl4sh3rON a răspuns:

Pai acele cutii se gasesc in strongholduri.parca gasesti stronghold dand click dreapta cu ochiul de enderman, nu sunt sigur.

| Rontea explică (pentru Fl4sh3rON):

Multumesc mult!

| Rontea explică (pentru Fl4sh3rON):

Cei ala stronghold? am dat click dreapta pe ochii de ender, au sburat putin. si apoi au cazut. am sapat si nimic! poate te referi la fantanile alea din desert?

| ConstantinEdi a răspuns:

Stronghold-ul este un fel de pestera.Sapa adanc in jos unde pica ochiul