| SlenderMan299 a întrebat:

TPU ajutor! Ieri am instalat programul GameGain 2 care face jocurile sa ruleze mai bine cica asa l-am setat tot Windows XP
Amd procesor.Iar dupa ce o facut setarile programul a inceput sa mearga mai prost fifa 07 si youtube-ul. Apoi l-am dezinstalat si tot asa facea.Cineva sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| Razor4free a răspuns:

Nu trebuia sa il instalezi! Cu siguranta e un virus!

| SlenderMan299 explică (pentru Razor4free):

Nu are virus ca eu am antivirus de calitate si e cumparat..In plus am rezolvat l-am reinstalat am dat pe un buton dupa a dezinstalat toate setarile si am dat restart si gata mergea mai bine. Oricum mersi de raspuns