| AnonimWho a întrebat:

TPU am inceput sa joc Jade Dynasty Elite 12 Class, sunt Modo si nu stiu de unde trebuie sa iau questul pentru Tier 1/2/3/4/5 ( am fost la WHO acela dar nu imi da Tier1 ) imi spune careva ce questuri trebuie sa fac va rog... Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Questurile pentru tier le iei de la Tanis-ca in Sunstream happy bati 1 caine dala magic, si dupa mergi la mr. Gho in Doombog pentru tier1 pana la tier3, si dupa la elder in susntream pentru t4-> t5.

2 răspunsuri:
| AnonimWho explică (pentru Meheツ):

La Tier 3 trebuie' sa bat 50-50-50-50 pot sa le cumpar de la un NPC sau trebuie' sa bat toti aia?

| Meheツ a răspuns (pentru AnonimWho):

Ii bati pe toti