| kastean1999 a întrebat:

TPU intrebarea suna asa : Cum pui un Bugatti Veyron la Need For Speed Most Wanted 2005?

3 răspunsuri:
| secretname2012 a răspuns:

Simplu...prima data trebuie sa iti downloadezi imaginea masinii, apoi trebuie sa intri in folderul cu nfs si sa copiezi imginea masini acolo. Astfel inlocuieti imaginea unei masinii si iti va aparea bugatti insa numele va ramane la fel. Funda?

| kastean1999 explică (pentru secretname2012):

Pai si daca nu merge?

| secretname2012 a răspuns (pentru kastean1999):

Da mai multe detalii...ce sa nu mearga, sau cum iti apare sau daca nu iti mai porneste jocul?