| AlexandruM132 a întrebat:

TPU va rog ajutati-ma cum sa ma folosesc de "+9 hack by banjo1 clientside" (http://www.youtube.com/watch?v=BHyjQy7sXAk) ca la mine nu merge. Plizzzzzzzzzzzz!

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Dacă e clientside nu ar trebui să meargă, deoarece presupun că itemele sunt serverside.
Ceea ce vreau să spun e chiar dacă merge tu vezi că ai item-ul +9 și probabil îș vezi schimbat dar de fapt e doar o iluzie.

| AlexandruM132 explică (pentru Borderline):

Spunem cum sa fac macar eu sa vad aceasta iluzie ca nu se schimba nimic!

| Borderline a răspuns (pentru AlexandruM132):

Pai nu toate hack`urile iti arata iluzia. Depinde ce fel de hack e.