| CosminComan75 a întrebat:

Un server bun si super pentru samp?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Da, tot fel-ul de comenzi tari, tuning poti sa pui obiecte pe masini sa scoata fum..etc O sa descoperi tot felul de chestii tari jucand, scrie /cmds ca sa vezi toate comenzile.

7 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Romania Super Stunt e cel mai bun server de samp

| OneReason a răspuns:

Romania, Super Stunt, B-Zone

| CosminComan75 explică (pentru Darius392):

Mersi dar imi scrie ca serverul nu raspunde ce fac?

| userul7200 a răspuns:

Romania Super Stunt FTW. Cel mai bun server romanesc de SA-MP care l-am vazut. E pe 0.3z;)
IP: SAMP.RSS-RO.COM:7777
Forum: http://www.rss-ro.com/
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=AFNSznEHm2I (Cam vechi traileru dar inca are stil)

| CosminComan75 explică (pentru userul7200):

Si sunt parole ca nu am mai jucat pana acum?

| userul7200 a răspuns:

Uite cel mai vechi Trailer, asta a fost la inceput-ul RSS-ului.

| biuuuu a răspuns:

Rpg.bugged.ro:7777 Cel mai mare server din Romania! 1000/1000 playeri! Factiuni, forum foarte tare, enjoy