| alyalynutz a întrebat:

Un site de unde pot sa imi dau food and gold free. pentru dragon city? sper ca acel site sa mearga si sa dea gold/food, Thanks FUNDA.happy

2 răspunsuri:
| Miuletz a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic dar, eu joc metin2 si cam toate jocurile au ceva in comun, am incercat 2 ani sa gasesc un cod pentru bani, nimic, nu exista asa ceva, pentru ca asta ar insemna sa intri in baza de date a jocului (pe care NU o ai) si sa schimbi niste modificari, ce vezi tu sunt numai fake-uri, poate exista un cod, dar nu de mancare/gold.

| alyalynutz explică (pentru Miuletz):

Ba da exista. Am cautat si sunt... dar imi da cate 5kk food la 5 secunde. si ma plictisesc. cautam unu care da cate 100kk din prima. happy