| RroxXyaa a întrebat:

Unde gasesc jocuri cu, cubul rubic? Un site unde pot juca de pe telefon? Mersi TPU!

2 răspunsuri:
| fluturas10 a răspuns:

Buna! happy un site? din pacate nu stiu sad, dar daca telefonul tau are Magazine Play, atunci e perfectwinking am cautat special pentru tine big grin si am gasit o lista (nu foart mare, dar perfectã) de aplicatii(jocuri) cu cubul rubic happy una dintre ele ar fi Rubik's Cube 3D, alta : Rubix Cube, dar avand in vedere ca ai de unde alege, cu siguranta poti gasi si altele. Sper ca te-am ajutat! Succes in cautare.

| RroxXyaa explică (pentru fluturas10):

Mersi frumos fluturaş!