| HeadHunter123 a întrebat:

Unde pot mari pietrle acelea de le pui pe ARMURA sau ARMA la METIN2 de exemplu este o piatra +2 si vreau sa o maresc pana la +4 unde pot face asta

3 răspunsuri:
| NaM3 a răspuns:

Daca esti pe metin2 Ro nu merge dar daca este un privat s-ar putea sa mearga
http://images.search.conduit.com/......gePreview/
aici este o imagine unde trebuie sa ajungi
si app pe private acolo se fac si epice

| TheWoolf a răspuns:

Daca esti pe ro nu merge dar s-ar putea daca esti pe privat trebuie sa te duci la seun peyong sau ceva de genul asta care ori e in oras ori te duci v3 iesi si te baga in valea aia cu orci si e un sura cu seon peyong sau cum il cheama pe acel sv tragi piatra pe el si dai la +

| HeadHunter123 explică (pentru TheWoolf):

Joc pe RO si va multumesc pentru raspunsuri am sa incerc metoda lu NaM3 poate merge. Multumesc