| pedro121 a întrebat:

Unde pot sa denunt persoane care detin pe nedrept pensia de handicap! VR adresa! Dau funda zcz pentru categorie dar e cea mai populata.

2 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Doamne, las-o balta, dinastia sunt cu tonele. La Directia Sociala ( la primarie o gasesti ) le poti denunta.

| Takocska a răspuns (pentru robijam):

De ce sa lasa balta daca poate sa lucreze. Uite tote lumea primeste ajutor social. Eu amm 22 de ani am nevasta amandoi suntem la facultate nu avem deloc venit si nici nu putem sa lucram ca atunci nu putem concentra la invatat. Am pus si noi o cerere ca ne ajuta cat decat parintii pe noi ca inca pot da si lor e greu deja. Si ce am rimit napoi. Sa n bucuram ca pot sa ne ajute. Si am trimis napoi si daca nu ar putea am primit napoi asta e lucrati si voi nu am cerut mult. Da cunosc pe mult care au masini de zeci de mii de euro si iau ajutor social putin e cam trist treaba asta.