| Ryaaan a întrebat:

Va rog eu, deci vreau sa fac un server de minecraft 1.12.2 sau 1.12 sunt non-premium si vreau sa intre si prieteni cu mine, as vrea sa stiu daca se poate gratis ca naa...nu am bani, 1.Am laptop 2.Nu am net prin fir 3. FARA VIRUSI! Vreau un tutorial video,sau un tutorial facut de voi, daca veniti la mine si imi scrieti ceva care nu ma ajuta de lene nu va dau funda! Daca ma ajuta funda 100%! P.S Am descarcat server de pe minecraft.net

Răspuns Câştigător
| AJAX123132 a răspuns:

Pai eu folosesc Server.pro trebuie sa iti faci cont de server.pro si dupa dai pe,, get your server now" dupa ce ai dat acolo selectezi Europa pui nume la server si vezi acolo si tu nu pot zice tot pe de rost.Asa dupa ce ai facut alea o sa iti dea serverul gata facut pui versiunea mai un jos pui setarile adica fara monstri, fara pvp etc. dupa iei dosul de acolo le dai prietenilor si va puteti juca linistiti umaca dupa 1 ora trebuie sa scrii un cod mic si te mai lasa 1 ora. Sper ca te-am ajutat. Funda daca vrei

1 răspuns:
| Ryaaan explică (pentru AJAX123132):

Mersii tare mult merge!