| NicVal74 a întrebat:

VA SALUT! Am cumparat FIFA 22 si vreau sa intru si eu pe Ultimate team/sa ma joc online si imi da eroarea asta thank you for your interest. we're sorry but you are not eligible to use ea's online features due to an age restriction.See ea.com/unable-to-connect for additional information.
Nu stiu ce trebuie sa fac, va multumesc

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pe ce platforma?

| NicVal74 explică (pentru Wr3nch):

Pc

| Wr3nch a răspuns (pentru NicVal74):

Pasul 2. Cati ani ai si ai folosit varsta reala pe origin?

| NicVal74 explică (pentru Wr3nch):

47 ANI

| NicVal74 explică (pentru Wr3nch):

Si Faza e ca pe FIFA 21 IMI MERGE

| Wr3nch a răspuns (pentru NicVal74):

Probabil problema e de la serverele fifa si se rezolva in cateva zile. Da a te descurci cu engleza poti face ticket sa te ajute.

| NicVal74 explică (pentru Wr3nch):

Ati putea sa ma indrumati cum sa procedez si unde? v-as fi recunoscator! stima

| vodami92 a răspuns:

Daca nu este pe playstation! atunci pc!