| davidescu88 a întrebat:

Vand cont metin2 ro taurus lv 43 fms+9 pc 10 sura+4, dragon+9, abanosi+9, argint+9, iteme pv 1k, pv =11k, armat,

8 răspunsuri:
| TheCosmin99 a răspuns:

Ce vrei? am un cont de metin2 ro spee level 76 king... etc otravita

| davidescu88 explică:

Ce dai

Răspuns utilizator avertizat
| Leo_3827 a răspuns:

Sall! da-mi idul tau pls!

| YooZar a răspuns:

Vand cont Metin2 GTH: 4 caractere (doua peste lvl 100, unul de 120, si inca unul); iteme: frunza +3, intunecata de war, manie +7m, orhidee +9, exorcism +9 (cu pm 40), si alte.

Mai vand inca un cont de 130 tot pe Metin2 GTH cu seturi full. Printre iteme gasiti: sfanta +9, fermecata de war, etc.

Astept oferte.

| AndYCurIosU a răspuns:

DAu 50 lei (10euro!) vr
?>]
id andy_amc2012@yaho.com

| Bogatasul a răspuns (pentru AndYCurIosU):

Am eu de lv 87 cu otravita 9 si fms 9 si rib 9.

| Make_Alex_1998 a răspuns:

Daca il mai ai add make.alecs, sunt interesat