| anonim_4396 a întrebat:

Var rog sa-mi spuneti si mie cum hostez gratis un server de MTA Sa; sau sa-mi trimiteti un program cu care sa hostez gratuit serverul pe adresa de e-mail filipmarian25@yahoo.com.
Serverul este de minecraft: owner [RPP]H-Rak.
Alti membrii team [RPP]Paradoxis(eu) si [RPP]Dr@gon.
Va rog sa-mi raspundeti cat mai repede.

2 răspunsuri:
| Rayus a răspuns:

Nu poti gratis ci doar daca dai bani.

| Arthiom a răspuns (pentru Rayus):

Aha, am inteles, mersi de raspuns. Dar as mai avea o intrebare daca stii.
Cum imi pot face sv de MTA Sa?, primii pasi ii stiu, modific ceva in acl.xml api scriu numele la servar in mtaserver.conf si deschid consola, dar apoi, sv imi apare doar la local nu si la internet cum ar trebui, unii imi zic ca tb sa fac ceva pe la openports dar nu stiu ce, daca ma poti ajuta, contacteaza-ma pe adresa de messenger filipmarian25 sau pe adresa de fb Adrian Marian