| HD6685 a întrebat:

Vreau sa dezinstalez the sims 3 dar nu gasesc uninstal... dar daca ar fi alte metode...

6 răspunsuri:
| lucifer16101990 a răspuns:

START - control panel - Add or remove programs - cauti the sims 3 si dai remove

| b3Rb3cU a răspuns:

Dai asa: start>control panel>add or remove programs sh il cauti acolo si dupa dai remove big grin
funda?happy

| ÖpëиTPU a răspuns:

Du-te la Control Panel, dai la Add or Remove Programs si dai remove la sims 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in Disk local C, D, E sau cum ai tu sau in bara de start si scrie uninstal Simis 3. Sper ca te-am ajutat. Funda big grin

| HD6685 explică:

Ms oricum dar am gasit pe alta cale. e putin mai diferit pe window 7dar oricum multumesc

| Andrei456 a răspuns (pentru lucifer16101990):

Ma mie mi-ai fost de ajutor laughing