| AtateaConditii a întrebat:

Vreau sa imi pun o imagine care se misca la un joc, dar nu imi merge, cand o salvez e ca o poza obisnuita.
Cum trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Jocul la care vrei sa pui un GIF accepta si imagini in format gif? Poate nu merge decat jpg sau png. Despre ce joc este vorba si da-mi un link sa vad si eu un exemplu de imagine miscatoare (gif) la acel joc.

4 răspunsuri:
| AtateaConditii explică (pentru neluL):

Jocul howrse.

neluL
| neluL a răspuns (pentru AtateaConditii):

Ce dimensiune are gif-ul tau! Pe site sunt poze de 100x100. Modifica gif-ul la dimensiunea asta si apoi incarca poza pe site.

| AtateaConditii explică (pentru neluL):

Avatarul este o imagine care vă reprezintă. Acesta poate fi în format GIF, PNG sau JPEG, şi poate avea o rezoluţie de 120x120 pixeli şi o dimensiune maximă de 40 Kb.

neluL
| neluL a răspuns (pentru AtateaConditii):

Incarca poza ta undeva, pe imgur de exemplu si lasa-mi mesaj privat cu linkul sa o vad si eu! Apoi ti-o trimit inapoi prelucrata daca este nevoie.